


Натурално пълнозърнесто пшенично брашно смляно на каменна мелница
С ДДС Доставката се изчислява при плащане
Нашето пълнозърнесто брашно е произведено от селектирана пшеница, отгледана в плодородните почви на Дунавската равнина. Ние вярваме в затворената верига на производство – от собствената ни нива до вашата трапеза.
Защо нашето брашно е уникално?
-
Смляно на каменна мелница: Използваме традиционен метод на смилане на камък, при който зърното се обработва бавно и без загряване. Това гарантира, че всички витамини, минерали и ензими остават непокътнати.
-
Изцяло натурален състав: В това брашно не добавяме и не премахваме нищо. То съдържа 100% от зърното – включително ценния зародиш с неговите масла, фибрите от триците и протеина от ендосперма.
-
Връзка с природата: При смилането на каменна мелница зърното влиза в контакт само с естествени материали, запазвайки своята енергийна и биологична стойност.
-
Перфектни резултати: Богатият на хранителни вещества състав осигурява превъзходен вкус и текстура на вашите печива.
Приложение: Идеално за приготвяне на домашен селски хляб, малки питки, здравословни палачинки, пухкави мъфини и хрупкави курабийки. Подходящо за всяка рецепта, изискваща истинско пълнозърнесто брашно.
Нашето пшенично брашно е 100% натурално и смляно на каменна мелница. Този традиционен метод на смилане запазва ендосперма, обвивката и зародиша на зърното, което го прави изключително богато на протеини и минерали.
| Хранителни стойности | за 100 g |
|---|---|
| Енергийна стойност | 345 kcal / 1443 kJ |
| Мазнини | 2,7 g |
| от които наситени | 0,7 g |
| Въглехидрати | 68,3 g |
| от които захари | 2,1 mg |
| Белтъци | 11,9 g |
| Сол | 0 g |
Избери